ALL COMPETITIONS  UPCOMING FIXTURES  RECENT RESULTS

  • Time
  • Team1
  • Team2
  • Venue
  • Referee
  • 20:00
  • MU Barnhall 3
  • V
  • Old Wesley 4
  • Maynooth University (North Campus)
  • John Cosgrave
  • Comment: Semi-Final
    Referee: John Cosgrave
    AR1: Alan Fox
    AR2: Izaak Bannister
  • 20:00
  • Railway Union
  • V
  • Bective Rangers
  • Park Avenue
  • Padraig Hearns
  • Comment: Semi-Final
    Referee: Padraig Hearns
    AR1: Nicholas Haupt
    AR2: Kevin Farrell
  • 19:30
  • Athy
  • V
  • Enniscorthy
  • The Showgrounds
  • Jack MacNeice
  • Comment: 2nd Round
    Referee: Jack MacNeice
  • 14:00
  • Railway Union 2
  • V
  • Bective Rangers 3
  • Park Avenue
  • Daragh Hanratty
  • Comment: Semi-Final
    Referee: Daragh Hanratty
    AR1: Franco Marais (Pending)
    AR2: Paul McDunphy
  • 14:00
  • Seapoint 3
  • V
  • St Marys College RFC 4
  • Kilbogget Park Killiney
  • Bradley van der Merwe
  • Comment: NA
    Referee: Bradley van der Merwe
    AR1: Dominick Smyth
    AR2: Ramon Lipparoni
  • 14:00
  • St Marys College RFC
  • V
  • Clontarf
  • Lakelands Park
  • Kenneth McDonald
  • Comment: Semi-Final
    Referee: Kenneth McDonald
    AR1: Ezequiel Roldan Olivera
    AR2: Joe Dixon
  • 15:00
  • Clane
  • V
  • North Meath
  • Ballinagappa Rd
  • Karl Howley
  • Comment: 3rd Round
    Referee: Karl Howley
  • 15:00
  • Ratoath
  • V
  • Co Carlow
  • Curragha Road
  • Eamon Timmins
  • Comment: 3rd Round
    Referee: Eamon Timmins
  • 15:00
  • Athboy
  • V
  • Kilkenny
  • Townspark Athboy
  • Paddy Malone
  • Comment: 2nd Round
    Referee: Paddy Malone
  • 15:00
  • Boyne 3
  • V
  • Dundalk
  • Shamrock Lodge
  • Comment: 2nd Round - Game Off
  • 15:00
  • Wicklow
  • V
  • Navan 4
  • Ashtown Lane
  • Shane Hughes
  • Comment: 2nd Round
    Referee: Shane Hughes
  • 15:00
  • Naas
  • V
  • Longford
  • Forenaughts
  • Clive Wardrop
  • Comment: Semi-Final
    Referee: Clive Wardrop
    AR1: John Dunne
    AR2: Euan O'Riordan
  • 15:00
  • Boyne
  • V
  • Ashbourne
  • Shamrock Lodge
  • Alex Staveley
  • Comment: 1st Round
    Referee: Alex Staveley
  • 15:30
  • Galwegians U20
  • V
  • Coolmine U20
  • Crowley Park
  • Shane Gaughan
  • Comment: Semi-Final
    Referee: Shane Gaughan
    AR1: John Fitzmaurice
    AR2: Paul Fogerty (Pending)
  • 20:00
  • Coolmine
  • V
  • Lansdowne
  • Coolmine RFC
  • Paul Manning
  • Comment: Semi-Final
    Referee: Paul Manning
    AR1: Owen Keane
    AR2: Stephen Niland
  • 19:30
  • Leinster
  • V
  • Lansdowne
  • Lansdowne Road
  • Jack MacNeice
  • Comment: Leinster Juniors
    Referee: Jack MacNeice
  • 19:30
  • Leinster Women
  • V
  • Leinster
  • Maynooth University (North Campus)
  • Ezequiel Roldan Olivera
  • Comment: Leinster Women Screening
    Referee: Ezequiel Roldan Olivera
  • 20:00
  • Navan 3
  • V
  • North Meath 2
  • Balreask Old
  • Gary McCormack
  • Comment: 3rd Round
    Referee: Gary McCormack
  • 20:00
  • Naas
  • V
  • Birr
  • Forenaughts
  • Comment: 2nd Round
  • 15:00
  • MU Barnhall 4
  • V
  • St Marys College RFC 4
  • Parsonstown
  • Damian Deegan (Pending)
  • Comment: 2nd Round
    Referee: Damian Deegan (Pending)
    AR1: Alan Fox (Pending)
    AR2: Gerard Cregan
  • 15:00
  • Tullow
  • V
  • Ashbourne
  • Co Carlow FC
  • John Carvill
  • Comment: Final
    Referee: John Carvill
    AR1: Mark Hynes
    AR2: Rory OKeefe
  • 15:00
  • Wicklow
  • V
  • Tullow
  • Ashtown Lane
  • Peter Lynch
  • Comment: 2nd Round
    Referee: Peter Lynch

Powered by SportLoMo